EN BG
> Сертификати
> Партньори

Кандидатствай

Фирмата е  производител на сулфатна избелена целулоза от широколистна дървесина. Производственият процес е непрекъснат и се осъществява на отделни, но взаимосвързани етапи в отделно обособени цехове. Тяхното предназначение е :

  • Цех Суровинно подготвителен - обработка на дървесината: обелване на кората, насичане на трески ( чипс ) и тяхното съхранение.
  • Цех Производство на целулоза - изваряване на треските, промивка, сортиране и избелване на получената целулозна каша.
  • Цех Обезводняване, сушене и опаковка – избелената целулоза се подлага на допълнителна обработка ( сушене, нарязване, пресоване и опаковка ) до получаване на готов за транспортиране продукт.
  • Цех Каустизация и регенерация на варта – производство на необходимите избелващи химикали и регенерация на използваните в процесите химически разтвори.
  • Цех Содорегенерационен котел – изгаряне на черна луга и производство на топлинна и електрическа енергия
  • Цех Водоснабдяване и канализация – подготовка на технологична вода за производствените процеси и обработка на промишлено замърсени отпадни води

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Ръководи в екип цялостната дейност по организация и провеждане на качествен и ефективен производствен процес в съответния цех.
  • Контролира спазването на трудовата, технологичната и производствената дисциплина.
  • Активно участва във всички инициативи и политики на ръководството, свързани с нововъведения, иновации, добри производствени практики и др.

ИЗИСКВАНИЯ:  Завършено средно специално или висше техническо /технологично образование, добри компютърни познания, готовност за работа в екип.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Начално и продължаващо обучение.
  • Добро възнаграждение и допълнителни социални придобивки.
  • Месечни бонуси обвързани с финансовите резултати.
  • Празнични бонуси за Великден и Коледа.

ПРИ ИНТЕРЕС ОТ ВАША СТРАНА, МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ НИ ВАШЕТО CV С АКТУАЛНА СНИМКА  НЕ ПО-КЪСНО ОТ 31.01.2022 г. на e-mail: svilocell@svilosa.bg

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Свилоцел ЕАД е администратор на лични данни и  гарантира разглеждане на документите Ви при пълна конфиденциалност и съгласно Закона за защита на лични данни.

instagram takipçi, türk takipçi, ucuz takipçi - instagram takipçim - İnstagram beğeni satın al - abone - Kaliteli İnstagram Takipçi - İnstagram izlenme, takipçi - güvenilir takipçi satın alma, İnstagram Takipçi - takipçi satın al - ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK - esigara - ucuz türk takipçi - wso shell indirmek instagram takipçi, türk takipçi, ucuz takipçi - instagram takipçim - İnstagram beğeni satın al - abone - Kaliteli İnstagram Takipçi - İnstagram izlenme, takipçi - güvenilir takipçi satın alma, İnstagram Takipçi - takipçi satın al - ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK - esigara - ucuz türk takipçi - wso shell indirmek